Otsustasime Implanttihoito patsientide seas viia läbi küsitluse ühes messengeridest. Küsitluse teema oli selline: „Mis teid enim häirib?“.


„4 implantaati, 6 krooni või 11 komposiitplommi?“ . Kui samuti praegu peas kokku arvutate, millele kohe praegu raha jätkub, siis oleme valmis Teile pakkuma kardinaalset teistsugust väljapääsu sellest olukorda.


Me oleme märganud, et vahel ei too isegi esmaklassiline valgendus ega kauaoodatud vineerid patsientidele rõõmu. Asi on selles, et kaugeltki mitte kõik ei oska oma uute säravvalgete hammaste eest hoolitseda.




Enne mis tahes toiminguid peate tegema selgeks, miks hammas võis mustaks muutuda. Selleks peab kogenud hambaarst läbi viima ainult visuaalse uuringu.
Seega, kui hammas on seestpoolt tumenenud ja on varju poolest ülejäänud reast märgatavalt erinev, võib sellest saada tõsine probleem. Tõenäoliselt on tekkinud sekundaarne kaaries või on asi kanalites, mida ei ravitud täielikult.


Pärast hambaarsti juurest lahkumist usute kahtlemata, et olete saanud kvaliteetse hoolduse ja hammas ei hakka teid häirima pikka aega. Mõnikord hakkab see üsna varsti pärast täitmist valutama. Miks see juhtub ja mida teha, kui see probleem ilmneb – räägime lähemalt selles artiklis.


Pärast hamba väljatõmbamist jääb auk, mis kujutab endast haavatavat pinda. Kui suitsetate esimestel minutitel pärast protseduuri, jõuavad sigaretisuitsus olevad kemikaalid haava. Nikotiin põhjustab omakorda limaskestade teravat spasmi.


Kui ainult kõik oleks nagu muinasjutus - tarkusehammas on lõikunud - tähendab see, et olete saanud mitte ainult vanemaks, vaid ka targemaks!


Igemete veritsemise põhipõhjus on kudede haigestumine parodontoosi. Kõige tõenäolisemalt on need gingiviit või parodontiit. Mille poolest need erinevad?


Oluline teave patsientidele Soomest ja Lätist.


Arenenud tehnoloogia, mis muudab nii arsti kui ka patsiendi elu lihtsamaks.


Sellest, miks me hakkasime oma kliinikus kasutama Straumanni implantaate.

